Sıkça Sorulan Sorular

Bishy Hakkında Merak Ettikleriniz.

Bishy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilk ve tek kazandıran mobil uygulamasıdır. %100 yerli sermayeli ve ülkemizin dijital dünyada ki bir markasıdır.

Bishy ile hem internette hem mağazalarda, yurtiçinde ve yurtdışında her yerde kullanabilirsiniz. Anlaşmalı her mağaza/işletmede ve çok yakında e-ticarette de hızlı, kolay ve indirimli kullanabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızı indirip üye olduktan sonra, online bankacılık ile istediğiniz kadar bishy yükleyebilir, istediğiniz kadar harcar ve indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayır gerekmiyor. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, dilerseniz kart kodunuzu arkadaşıza gönderir ve ondan size bishy göndermesini istersiniz, dilerseni de ATM'lerin "kartsız para gönder" seçeneğinden dilediğiniz kadar bishy yükleyebilirsiniz.

Evet. İstediğiniz kişiye 7/24 sadece bir saniye de bishy transfer edebilirsiniz. bunun için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Bizler sizler için mağazalar ile görüşüp sizlere %10 indirim verilmesini istedik. DOST MAĞAZALARIMIZ da sizler için bizi kırmadılar ve sizlere alışverişlerinizde indirim yapmayı kabul ettiler.

Bizimle anlaşmayı kabul edip, sizlere bu indirimi veren mağazalardır.

Evet. bishy öde seçeneğine tıklayarak Karpaz'dan Lefke'ye, Alsancak'tan Pile'ye kadar her mağazamıza bir saniye de ödeme yapabilirsiniz.

Evet. Dilediğiniz zaman "Bishy İade" seçeneği ile istediğiniz kadar bishy'i iade edebilirsiniz.